Мобільний додаток

У Фастові розкрито вбивство багатодітної матері

17.03.2018 р., 12:56

У Фастові правоохоронці розкрили замовне вбивство багатодітної матері, замовників і виконавців затримали і вручили підозри.

Про це інформує interfax.com.ua.

У п'ятницю на брифінгу прокурор Київської області Дмитро Чібісов заявив, що "підставою для вбивства 42-річної потерпілої стало те, що після смерті її чоловіка у неї залишився його бізнес. Бажаючи відібрати вказаний бізнес, замовниця знайшла виконавця, який за $ 12 тис. доларів США погодився вбити багатодітну матір".

У поліції наголосили, що 13 березня виконавець замовного вбивства підстеріг жінку, яка йшла в садок за 3-річним сином, і ножем завдав їй 24 поранення, після чого залишив місце події.

Правоохоронці здійснили невідкладні слідчо-розшукові дії і затримали зловмисника, двох організаторів, а також їх пособника за ст.208 КПК України. У прокуратурі всім затриманим особам повідомили про підозри щодо ст.27, ст.115 (умисне вбивство) КК України.

Прокуратура Київської області направила до суду клопотання про обрання запобіжного заходу підозрюваним у вигляді утримання під вартою. Розгляд клопотань відбудеться 17 березня в Фастівському райсуді.

Досудове розслідування триває. Підозрюваним загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Фастові розкрито вбивство багатодітної матері

Новини по темі