Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

Російський суд змінив вирок Володимиру Балуху

14.03.2018 р., 19:43

Підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму змінив вирок українському активістові Володимиру Балуху, на два місяці зменшивши термін позбавлення волі.

Про це повідомляє проект "Крим.Реалії".

"Суддя Тимур Сльозко виключив із обвинувачення пункт про придбання боєприпасів. У зв'язку з цим вирок змінили до 3 років і 5 місяців позбавлення волі у колонії-поселенні", - йдеться у повідомленні.

Суд при цьому відмовив у задоволенні клопотань про виклик свідків, яких не допитали під час судового слідства, а також у проведенні додаткових експертиз, витребуванні додаткових документів та здійсненні аудіозапису силами суду.

Нагадаємо, ФСБ Росії затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ стверджували, що знайшли на горищі його будинку 90 патронів та кілька тротилових шашок.

У січні 2018 року підконтрольний Кремлю Роздольненський районний суд засудив українського активіста Володимира Балуха, звинуваченого у зберіганні боєприпасів, до трьох років і семи місяців колонії-поселення та штрафу у розмірі 10 тисяч рублів (близько 4,6 тис. грн).

Адвокати Володимира Балуха і правозахисники вважають, що він став жертвою репресій за свою проукраїнську позицію - через прапор України у дворі його будинку.

Російський суд змінив вирок Володимиру Балуху

Новини по темі