Мобільний додаток

Поліція оголосила в розшук Володимира Тюріна

14.03.2018 р., 15:57

У національний розшук Володимира Тюріна оголошено сьогодні, 14 березня.

У справі про вбивство колишнього депутата Державної Думи РФ Дениса Вороненкова правоохоронні органи оголосили в розшук російського "злодія в законі" і колишнього чоловіка вдови Вороненкова Максакової Володимира Тюріна. Про це свідчить запис у розділі "Розшук" на сайті МВС.

Володимир Тюрін переховується від органів прокуратури. Про нього нічого невідомо з 10 жовтня 2017 року.

Також наводяться статті КК України, за якими обвинувачується Тюрін: ст. 115 ч. 2 п. 6; ст. 115 ч. 2 п. 11; ст. 115 ч. 2 п. 12 (умисне вбивство, вчинене на замовлення за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів).

Нагадаємо, що в жовтні 2016 року екс-депутат Держдуми РФ Денис Вороненков переїхав разом з родиною до України. Політик мав дати свідчення у справі Януковича про держзраду, але був застрелений кілером 23 березня 2017 року. Вбивство сталося в центрі Києва на перехресті бульвару Тараса Шевченка і вулиці Пушкінської.

Денис Вороненков у супроводі охоронця йшов на зустріч з іншим екс-депутатом Держдуми Іллею Пономарьовим. Почалася перестрілка, в якій кілер встиг здійснити кілька пострілів у Вороненкова, а охоронець вистрілив у кілера, який згодом помер від поранень.

24 березня МВС встановило особу ймовірного вбивці, ним виявився уродженець Севастополя Павло Олександрович Паршов, який проживав у Дніпрі. Деякий час служив під Маріуполем.

В організації вбивства брали участь декілька осіб. При цьому генпрокурор Юрій Луценко назвав замовника - російського кримінального "авторитета" Володимира Тюріна (колишнього чоловіка Марії Максакової - дружини вбитого). Луценко назвав убивство "показовою стратою свідка".

Поліція оголосила в розшук Володимира Тюріна

Новини по темі