Мобільний додаток

Росія збільшила військову присутність поблизу кордонів з Україною

13.03.2018 р., 15:46

Про це на зустрічі з литовськими журналістами заявив міністр оборони України Степан Полторак, передає прес-служба Міноборони, пише РБК.

Зокрема, Полторак розповів литовським журналістам, про ситуацію на території Донецької та Луганської областей.

"Ситуація на лінії зіткнення складна, проте контрольована нами. Росія на території Донецької та Луганської областей проводить бойове випробування новітніх зразків озброєння, військової техніки та здійснює злагодження своїх військових підрозділів. Це для неї випробувальний полігон", - зазначив він.

За словами Полторака, за останній час Російська Федерація збільшила свою присутність поблизу кордонів з Україною, і далі нарощує військове угруповання в Криму. "Ми розцінюємо, що головна мета цих дій - це можливість швидко і без тривалої підготовки здійснити агресію проти України", - підкреслив міністр. Він також заявив, що українська сторона наполягає на розміщення місії ООН на всій окупованій території України згідно з нормами міжнародного права.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна і Швеція обговорять можливість відправки миротворців на Донбас. Зазначимо, до цього Фінляндія закликала Європейський союз до участі у миротворчих місіях в Україні.

Новини по темі