Мобільний додаток

Кримські татари - під морально-психологічним шантажем Кремля

12.03.2018 р., 14:44

Окупаційна влада в Криму чинить безпрецедентний тиск на кримських татар, примушуючи їх до участі в незаконних виборах президента РФ.

Про це йдеться у зверненні Меджлісу кримськотатарського народу, опублікованому на сторінці в Facebook голови Меджлісу Рефата Чубарова.

"Меджліс кримськотатарського народу відмічає безпрецедентний тиск і прямі погрози на адресу кримських татар із боку російських окупантів і місцевих колаборантів з метою примусити їх до участі в незаконних виборах. Помітні верстви населення - духовні особи, вчителі, лікарі, бізнесмени, співробітники комунальних підприємств і організацій, студенти, спортсмени, пенсіонери, перебувають під жорстоким морально-психологічним шантажем", - йдеться в заяві.

Абсолютна більшість кримських татар, які мешкають у Криму, сповнені гідності і сміливості, щоб не піддаватися шантажу і погрозам, які надходять з боку російських окупантів. Кримські татари демонструють вірність принципам міжнародного права і непохитність своєї позиції в оцінках російської окупації Криму, проявляють солідарність з усіма кримськими політв'язнями, висловлюють єднання з сім'ями убитих і насильно викрадених співвітчизників, зазначається в тексті заяви.

Меджліс кримськотатарського народу заявляє: кримські татари не братимуть участі у незаконних виборах 18 березня 2018 року, що проводитимуться російськими окупантами в тимчасово окупованому Криму.

Меджліс вживатиме всіх заходів для якнайшвидшого забезпечення державного суверенітету України над Кримським півостровом та відновлення статусу Криму на основі права кримськотатарського народу на самовизначення як корінного народу України.

Кримські татари - під морально-психологічним шантажем Кремля

Новини по темі