Мобільний додаток

Путін підписав Росії вирок... і собі також

12.03.2018 р., 08:00

Глава Кремля Володимир Путін своїми нещодавніми заявами про ядерну могутність Росії змусить Захід вжити заходів зі стримування, які в кінцевому рахунку призведуть до її розвалу.

Про це заявив екс-міністр закордонних справ України Володимир Огризко в коментарі для "Крим.Реалії".

"Світ не боїться ядерних погроз російського президента. Якщо перевести все це на нормальну мову, то перед нами мавпа з гранатою. Насправді Володимир Путін підписав собі і Росії вирок. Якщо Захід втягне Росію в справжню гонку озброєнь, то не мине й 5 - 10 років, як від цієї країни залишаться лише спогади. А потім хтось буде говорити, що "найбільшою катастрофою XXI століття був розвал Російської Федерації", - наголосив дипломат.

Екс-міністр МЗС впевнений, що Кремль у своїй експансії не спиниться, якщо йому не чинити серйозний опір, адже "лиходії не зупиняються, поки їм не протидіють". Він прекрасно розуміє, що в разі ядерної війни зникне його Росія і він сам, і не зайде так далеко, додав він.

Нагадаємо, 1 березня Володимир Путін виступив із щорічним посланням до Федеральних зборів. Він заявив, що у Росії створена та пройшла випробування нова крилата ракета з ядерною енергетичною установкою. Російський президент також наголосив, що РФ зуміла створити ефективні протиракетні системи. Як приклад він навів ракетний комплекс "Сармат", можливості якого також дозволяють долати ПРО.

Путін підписав Росії вирок... і собі також

Новини по темі