Українська біатлоністка Юлія Журавок здобула "бронзу" етапу Кубку IBU

У неділю, 11 березня, українська біатлоністка Юлія Журавок виграла бронзову нагороду у спринтерській гонці на 7,5 кілометра.

Це друга за 2 дні медаль для української спортсменки на етапі Кубку Міжнародного союзу біатлоністів (IBU), повідомляє Федерація біатлону України.

Щодо переможниці гонки, то нею стала росіянка Катерина Павлова, а друге місце посіла німкеня Каролін Хорхлер.

Юлія Журавок закрила усі 10 мішеней та подолала дистанцію за 24:20.0 хвилин, відставши від переможниці на 7,5 секунди.

Зазначимо, що до десятки найкращих увійшла ще одна українка – Надія Бєлкіна, яка на 40 секунд відстала від росіянки Павлової.

Нагадаємо, 10 березня Юлія Журавок виграла "срібло" на етапі Кубка IBU.