Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

На примусові роботи відправили 4,5 тисячі аліментників

8.03.2018 р., 16:28

За перший місяць дії закону про посилення відповідальності за несплату аліментів понад 7 тисяч боржників оголошено в розшук.

Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко в інтерв'ю "Сегодня".

"За місяць (з початку дії закону про посилення відповідальності за несплату аліментів) працівники виконавчої служби Мін'юсту винесли майже 75 тис. постанов про обмеження боржника у праві виїзду за межі України, 72 тис. постанов про заборону керувати автомобілем, понад 70 тис. заборон користуватися зброєю і полювати. Понад 7 тис. боржників оголошено в розшук", - розповів міністр. За його словами, подібні заходи є дієвими.

"Один із боржників заборгував майже 80 тисяч гривень. Державні виконавці направили на його адресу постанову про тимчасове обмеження в праві полювання. Це для завзятого мисливця виявилося вагомим аргументом для погашення боргу", - зазначив Петренко.

"Також виконавці починають використовувати новий для наших реалій засіб впливу - суспільно корисні роботи. Уже складено майже 4,5 тисячі відповідних протоколів. Однак не ця статистика є нашою метою. Головне завдання - забезпечити сплату аліментів. З початку дії закону боржниками сплачено понад 225 млн грн аліментів", - наголосив міністр. З квітня борги за аліментами стягуватимуть із заробітньої плати.

Зазначимо: Єдиний реєстр боржників аліментів запрацював 5 лютого 2018 року. Серед інших відомих прізвищ там знайшли народного депутата Сергія Капліна.
   
У Мін'юсті закликають перед одруженням перевіряти своїх наречених у списку боржників.

Новини по темі