Переглянути у мобiльнiй версiї
Опитування

Де і коли змагаються українці на Паралімпійських іграх

7.03.2018 р., 19:10

З 9-го до 18-го березня відбудуться Паралімпійські ігри-2018 у Пхенчхані.

Спортсмени змагатимуться у 6 видах спорту та розіграють 80 медалей, повідомляє ТСН.

Українці змагатимуться у біатлоні, лижних гонках та сноуборді.

10 БЕРЕЗНЯ, СУБОТА

Біатлон

Чоловіки, 7,5 км, коротка дистанція (індивідуальна гонка)

03:25 - 04:01 Клас LW10 Максим Яровий  / Клас LW12 Тарас Радь

05:05 - 05:36 Клас LW8 Григорій Вовчинський, Ігор Рептюх, Сергій Романюк / Клас LW6 Віталій Ситник

07:00 - 7:33 Клас В1 Олександр Казік / Клас В2 Дмитро Суярко, Юрій Уткін, Анатолій Ковалевський, Ярослав Решетинський / Клас В3 Олександр Махоткін, Віталій Лук’яненко

Жінки, 6 км,  коротка дистанція (індивідуальна гонка)

04:45 - 05:13 Клас LW6 Юлія Батенкова-Бауман / Клас LW8 Ірина Буй, Богдана Конашук, Людмила Ляшенко

06:15 - 06:47 Клас В2 Ольга Прилуцька, Оксана Шишкова

11 БЕРЕЗНЯ, НЕДІЛЯ

Лижні перегони

Чоловіки, 15 км  довга дистанція (індивідуальна гонка)

03:00 - 14:05  Клас LW12 Тарас Радь / Клас LW10 Максим Яровий

12 БЕРЕЗНЯ, ПОНЕДІЛОК

Лижні перегони

Чоловіки, 20 км, довга  дистанція (індивідуальна гонка, вільним стилем)

03:00 Клас LW8 Ігор Рептюх

03:25 Клас В1 Олександр Казік / Клас В2 Анатолій Ковалевський, Ярослав Решетинський / Клас В3 Віталій Лук’яненко, Олександр Махоткін

Жінки, 15 км,  довга дистанція (індивідуальна гонка, вільним стилем)

07:00 Клас В2 Ольга Прилуцька, Оксана Шишкова

07:15 Клас LW6 Юлія Батенкова-Бауман / Клас LW8 Ірина Буй, Богдана Конашук, Людмила Ляшенко

Сноуборд

Чоловіки, крос

03:30 - 10:00 Клас LL2 Іван Ошаров

паралімпійські ігри

13 БЕРЕЗНЯ, ВІВТОРОК

Біатлон

Чоловіки, 12,5 км, середня дистанція (індивідуальна гонка)

03:55 - 04:43 Клас LW12 Тарас Радь

05:50 - 06:37  Клас LW8 Григорій Вовчинський, Ігор Рептюх, Сергій Романюк / Клас LW6 Віталій Ситник

07:40 - 8:13 Клас В1 Олександр Казік / Клас В2 Дмитро Суярко, Юрій Уткін, Анатолій Ковалевський, Ярослав Решетинський / Клас В3 Олександр Махоткін, Віталій Лук’яненко

Жінки, 10 км, середня дистанція (індивідуальна гонка)

05:30 - 06:11 Клас LW6 Юлія Батенкова-Бауман / Клас LW8 Ірина Буй, Богдана Конашук, Людмила Ляшенко

07:20 - 08:02 Клас В2 Ольга Прилуцька, Оксана Шишкова

14 БЕРЕЗНЯ, СЕРЕДА

Лижні перегони

Чоловіки, 1,1 км, спринт

03:00 Клас LW12 Тарас Радь / Клас LW10 Максим Яровий

05:21 Півфінал 1

05:26 Півфінал 2

06:06 Фінал

Чоловіки, 1,5 км, спринт (класичний стиль)

03:48 Клас LW8 Григорій Вовчинський, Ігор Рептюх, Сергій Романюк

04:24 Клас В1 Олександр Казік / Клас В2 Дмитро Суярко, Юрій Уткін

05:42 Півфінал 1

05:47 Півфінал 2

06:34, 07:02 Фінал

Жінки, 1,5 км, спринт (класичний стиль)

04:07 Клас LW6 Юлія Батенкова-Бауман / Клас LW8 Богдана Конашук, Людмила Ляшенко

04:38 Клас В2 Ольга Прилуцька, Оксана Шишкова

05:31, 05:52 Півфінал 1

05:36, 05:57 Півфінал 2

06:48, 07:16 Фінал

16 БЕРЕЗНЯ, П’ЯТНИЦЯ

Біатлон

Чоловіки, 15 км, довга дистанція (індивідуальна гонка)

03:20 - 04:21  Клас LW10 Максим Яровий  / Клас LW12 Тарас Радь

06:00 - 07:06  Клас LW8 Григорій Вовчинський, Ігор Рептюх, Сергій Романюк / Клас LW6 Віталій Ситник

07:50 - 09:03 Клас В1 Олександр Казік / Клас В2 Дмитро Суярко, Юрій Уткін, Анатолій Ковалевський, Ярослав Решетинський / Клас В3 Олександр Махоткін, Віталій Лук’яненко

Жінки, 12,5 км,  довга дистанція (індивідуальна гонка)

05:00 - 05:53  Клас LW6 Юлія Батенкова-Бауман / Клас LW8 Ірина Буй, Богдана Конашук, Людмила Ляшенко

07:06 - 08:41 Клас В2 Ольга Прилуцька, Оксана Шишкова

Сноуборд

Чоловіки, слалом

03:30 - 10:00 Клас LL2 Іван Ошаров

17 БЕРЕЗНЯ, СУБОТА

Лижні перегони

Чоловіки, 10 км, середня дистанція (індивідуальна гонка, класичним стилем)

03:00 Клас LW8 Григорій Вовчинський, Ігор Рептюх, Сергій Романюк / Клас LW6 Віталій Ситник

03:15 Клас В2 Дмитро Суярко, Ярослав Решетинський / Клас В3 Олександр Махоткін,

Жінки, 7,5 км, середня дистанція (індивідуальна гонка, класичним стилем)

04:45 Клас LW6 Юлія Батенкова-Бауман / Клас LW8 Ірина Буй, Богдана Конашук, Людмила Ляшенко

04:55 Клас В2 Ольга Прилуцька, Оксана Шишкова

Чоловіки, 7,5 км,  середня дистанція (індивідуальна гонка)

05:55 Клас LW10 Максим Яровий  / Клас LW12 Тарас Радь

18 БЕРЕЗНЯ, НЕДІЛЯ

Лижні перегони

03:00 - 03:40 Мікст (Змішана) естафета 4х2,5 км

04:00 - 05:05 Відкрита  естафета 4х2,5 км

Де і коли змагаються українці на Паралімпійських іграх

Новини по темі