Мобільний додаток

"Газпром" запропонував "Нафтогазу" дату для переговорів про розірвання контрактів

7.03.2018 р., 20:36

Російська газова компанія "Газпром" запропонувала НАК "Нафтогаз України" дату для проведення переговорів про розірвання контрактів на поставку і транзит газу.

Про це заявив заступник голови правління "Газпрому" Олександр Медведєв, передає РБК.

"Щодо питання розірвання контрактів на поставку і транзит газу я хотів би прокоментувати, що "Газпром" не тільки направив 5 березня повідомлення "Нафтогазу України" щодо початку процедури розірвання контрактів, але і запропонував дату необхідної для цього зустрічі сторін", - сказав Медведєв, але не назвав при цьому конкретної дати.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "Газпром" направив "Нафтогазу" повідомлення про розірвання контрактів на постачання і транзит газу. До цього глава російської компанії Олексій Міллер заявляв, що "Газпром" починає в Стокгольмському арбітражі процедуру розірвання контрактів з "Нафтогазом України". Він також заявив, що арбітраж виніс рішення по транзиту на користь "Нафтогазу" нібито у зв'язку з тим, що в Україні "різко погіршилася економічна ситуація". "Ми категорично проти того, щоб за наш рахунок вирішувалися економічні проблеми України. Продовження дії контрактів для "Газпрому" - економічно недоцільно і невигідно", - сказав Міллер.

Новини по темі