Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

Російські спецслужби тричі намагалися викрасти прикордонників

7.03.2018 р., 16:45

Російські спецслужби тричі намагалися викрасти українських прикордонників після того, як у червні 2017 року на території України були затримані двоє співробітників Федеральної служби безпеки Росії.

Про це повідомляє Громадське.

Про це Громадському радіо повідомив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

"Ми неодноразово отримували інформацію з різних джерел, що російські спецслужби отримали вказівку захопити у полон двох прикордонників. Щонайменше три спроби ми попередили на ділянці Луганського, Харківського і Сумського загонів", — розповів Слободян.

За його словами, четверта спроба російських спецслужб виявилася вдалою. 3 жовтня були викрадені на Сумщині українські прикордонники Ігор Дзюбак та Богдан Марцон. У Москві їх взяли під варту на два місяці та звинуватили у незаконному перетині кордону.

"Їх викрали з території України 3 жовтня на ділянці Сумського прикордонного загону. У тому що їх викрали у нас немає жодних сумнівів", — наголосив Слободян.

2 березня Ігор Дзюбак та Богдан Марцон повернулися до України. В обмін на українців Росії передали двох співробітників ФСБ — Володимира Кузнєцова та Аскара Кулуба.

Новини по темі