Переглянути у мобiльнiй версiї
Мобільний додаток

ЄС виділить кошти на підтримку наукових та інноваційних проектів

7.03.2018 р., 13:28

Євросоюз виділить Україні 17,23 млн євро в рамках програми "Горизонт 2020" на втілення наукових та інноваційних проектів.

Про це на інноваційний форумі розповіла головний агент литовського Агентства з науки, інновацій та технологій (МІТА) Вікторія Бражунайте, передає кореспондент РБК-Україна.

"В рамках програми ЄС “Горизонт 2020”, 83 українські організації отримають 17,23 млн євро на втілення своїх проектів. Загалом, 505 організацій з України взяли участь у підготовці 915 заявок на суму 312,81 млн євро", - розказала вона. Бражунайте зазначила, що серед таких організацій - заклади вищої освіти, дослідницькі установи та представники приватного сектору.

За її словами, потенціал України є значно більшим, для його реалізації, за словами Бражунайте, необхідно продовжувати реформи із створення більш сприятливого середовища для посилення співпраці наукових та виробничих установ з партнерами в ЄС, а також іншими учасниками програми "Горизонт 2020".

Зазначимо, "Горизонт 2020" - найбільша в історії Євросоюзу програма з досліджень та інновацій з бюджетом близько 80 мільярдів євро, розрахованим на сім років (з 2014 по 2020 р.), на додаток до приватних інвестицій, які будуть залучені фондом. Програма покликана сприяти збільшенню числа інноваційних технологій, відкриттів і перспективних розробок шляхом просування ідей з наукових лабораторій на ринок.

Нагадаємо, раныше повідомлялося, що за словами посла Литви в Україні Маріуса Януконіса, Україна і Литва мають співпрацювати, як у сфері кібербезпеки, так і в питаннях управління коштами, які виділяє ЄС.

Новини по темі