Мобільний додаток

В Австралії виявили військову могилу часів Другої світової

6.03.2018 р., 20:43

Команда під керівництвом співзасновника "Microsoft" Пола Аллена виявила біля узбережжя Австралії залишки американського авіаносця "Лексінгтон", що затонув під час Другої світової війни у 1942 році.

Про це повідомляє ВВС.

"Як син бійця, який вцілів під час боїв за участю "Лексінгтона", я вітаю Пола Аллена та екіпаж дослідницького судна за знайдення "Леді Лекс", - сказав глава Тихоокеанського командування Збройних сил США адмірал Гаррі Гарріс.

Затонуле судно знайшла компанія Аллена "Vulcan". Авіаносець затонув під час битви в Кораловому морі, яка тривала з 4 до 8 травня 1942 року. Корабель затопили американські сили після того, як у нього влучило кілька японських торпед та бомб. ВМС США повідомили, що 216 членів екіпажу загинули після нападу на корабель. Понад дві тисячі людей вдалося врятувати.

"Лексінгтон" лежить на глибині майже 3 кілометри у Кораловому морі, приблизно за 800 км від східного узбережжя Австралії. Підіймати авіаносець не будуть, оскільки у ВМС США вважають, що це військова могила.

Нагадаємо, битву на Кораловому морі вважають ключовим моментом у припиненні наступу Японії в Тихому океані під час Другої світової війни.

В Австралії виявили військову могилу часів Другої світової

Новини по темі