"ІнтерХім" вдруге виграв Кубок України з баскетболу серед жінок

Володарем кубка України-2017/2018 з баскетболу серед жінок став одеський "ІнтерХім-СДЮСШОР".

У фінальному поєдинку 4 березня баскетболістки "ІнтерХіма" перемогли "Київ-Баскет" з рахунком 74:66 (16:14, 15:16, 11:21, 24:23), повідомляє прес-служба ФБУ.

Після першої чверті "Київ-Баскет" вів 16:14, а на перерву команди пішли за рахунку 31:30 на користь "смугастих". Третю чверть "ІнтерХім" розпочав вдало – Кристина Карп реалізувала "два з фолом" і вивела Одесу вперед - 33:31. Згуртовані спільною метою одеситки лише раз підпустили суперниць на відстань одного влучного кидка – на екваторі заключної чверті Юркевічус скоротила відставання до -2 – 51:53.

Але психологічна стійкість у гостей була на висоті. Вони знову відірвалися на безпечну відстань і гросмейстерські провели останню хвилину матчу. Почали її з переваги +7, а закінчили +8. Символічно склала повноваження володарки Кубка ще у складі "Авангарда", а нині гравець "Київ-Баскета" Ксенія Афанасьєва. Баскетболістка поцілила з-за дуги і встановила остаточний рахунок матчу 74:66 на користь одеситок.

Таким чином, "ІнтерХім-СДЮСШОР" вдруге, через рік перерви, заволодів Кубком України з баскетболу серед жінок.