Мобільний додаток

Окупаційні "ДНР" і "ЛНР" підлягають ліквідації

3.03.2018 р., 17:25

Спецпредставник Держдепу США у справах України Курт Волкер заявив, що створені Росією окупаційні утворення "ДНР" і "ЛНР" на Донбасі мають бути ліквідовані, бо не відповідають Конституції України.

Таке переконання він висловив під час панельної дискусії в аналітичному центрі Hudson Institute, повідомляє LB.ua.

"Так звані "Луганська народна республіка" і "Донецька народна республіка" є утвореннями, які створені Росією для того, щоб допомогти замаскувати роль РФ і зміцнити конфлікт, і вони повинні бути ліквідовані", - сказав Волкер.

Спецпредставник США додав, що для цих новоутворень не існує місця в українському конституційному ладі. Мінські угоди спрямовані на відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, і ці утворення повинні зникнути.

Курт Волкер сподівається, що миротворча місія ООН на Донбасі стане засобом для втілення Мінських угод. Зокрема, за його словами, сприяння миротворчої місії у впровадженні Мінських угод має створити перехідний період передачі контролю на Донбасі спочатку від Росії до ООН, а потім до України.

Нагадаємо, раніше Волкер заявляв, що вторгнення РФ в Україну призвело до результату, протилежного тому, якого домагалася Москва.

Окупаційні "ДНР" і "ЛНР" підлягають ліквідації

Новини по темі