Мобільний додаток

Словаччина: затримано підозрюваного в убивстві журналіста Кучака

1.03.2018 р., 17:08

Поліція Словаччини затримала італійського підприємця Антоніна Вадалу і двох його родичів.

Поліція Словаччини затримала італійського підприємця Антоніна Вадалу, який був одним із головних фігурантів у розслідуванні вбитого словацького журналіста Яна Кучака, передає Aktuality.

За даними видання, Вадалу затримали в якості підозрюваного в місті Міхаловці на сході Словаччини. Поліція також затримала його брата Бруно і двоюрідного брата П'єтро Катроппу. Прізвище Катроппа також фігурувало у розслідуванні.

За даними журналістського розслідування, представники чотирьох сімей з італійського регіону Калабрії, батьківщини мафіозного клану "Ндрангета", працюють на сході Словаччини. Їх основний бізнес – сільське господарство. У статті повідомлялося, що вони впродовж кількох років отримали близько 8 млн євро субсидій, виділених аграріям Словаччини з фондів ЄС.

Журналіст-розслідувач Ян Кучак був убитий разом зі своєю дівчиною Монікою Кусніровою у власному будинку в селищі Велка Мача під містом Трнава. Правоохоронці припускають, що вбивство сталося в період з 22 по 25 лютого. Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що уряд готовий сплатити  мільйон євро за інформацію, яка допоможе розслідуванню.

Мотивом злочину могла бути професійна діяльність журналіста, зокрема його розслідування діяльності італійської мафії на сході країни.

Словаччина: затримано підозрюваного в убивстві журналіста Кучака

Новини по темі