Мобільний додаток

У ЄС відклали на два тижні продовження санкцій проти Росії

26.02.2018 р., 14:28

В Європейському союзі на два тижні відклали прийняття рішення про дипломатичні санкції проти Російської Федерації, передає РБК.

Повідомляється, що продовження дипломатичних санкцій проти Росії мало розглядатися сьогодні, 26 лютого в Брюсселі на саміті міністрів закордонних справ країн ЄС. Рішення минулого тижня схвалили посли євросоюзних держав. За даними дипломатів, на сьогодні ще не всі документи щодо продовження санкцій перекладені на мови країн ЄС.

Крім того, кілька країн ще мають завершити пов'язані з продовженням санкцій процедури. Зазначимо, очікується, що 12 березня на засіданні міністрів, присвяченому конкурентоспроможності, санкції будуть автоматично продовжені ще на півроку. В даному списку санкцій знаходяться близько 150 осіб, яким заборонено в'їзд до ЄС і активи яких в Європі заблоковані.

Нагадаємо, раніше співголова фракції зелених "Європейський вільний альянс" в Європарламенті Ребекка Хармс заявила, що більша частина депутатів ЄП виступає проти ослаблення санкцій стосовно Російської Федерації.

Новини по темі