Мобільний додаток

Столичний Московський міст став Північним

22.02.2018 р., 13:26

Київська міська рада погодила проект рішення про перейменування мосту Московського на Північний, а також зміну назв низки вулиць у різних районах столиці.

Відповідне рішення прийнято на засіданні Київради.

Так, міська рада перейменувала низку вулиць, а саме вулицю Анрі Барбюса на вулицю Василя Тютюнника у Печерському районі й вулицю Кіровоградську у Голосіївському та Солом’янському районах на вулицю Володимира Брожка.

Крім того, Київрада перейменувала вулицю Ванди Василевської на честь відомого українського економіста, мецената та громадського діяча Богдана Гаврилишина, а також повернула історичну назву Омелютинська вулиці Сєдовців у Печерському районі.

Також перейменували сквер Андрія Іванова (між вулицею Михайла Омеляновича-Павленка і Бутишевим провулком) на сквер "Латвійський", парк Дружби народів на парк "Муромець", присвоїла скверу між вулицями Жилянська, Короленківська і Тарасівська імені Димитра Пешева, а скверу на вулиці Січових Стрільців, 27 назви "сквер Канадський".

Київрада перейменувала провулок Панфіловців на провулок Йова Борецького у Печерському районі та присвоїла безіменній площі, обмеженій вулицями Жилянська, Велика Васильківська та Фізкультури, назву "Троїцька".

Також Київрада повернула Комсомольському масиву історичну назву "Північно-Броварський" та мікрорайону Чапаївка - історичну назву "Віта-Литовська".

Крім цього, "Парк відпочинку Оболонь в урочищі Наталка" тепер називатиметься "Парк Наталка".

Столичний Московський міст став Північним

Новини по темі