Мобільний додаток

У Верховній Раді створили об'єднання "Сила закону"

21.02.2018 р., 09:49

У Верховній Раді створено міжфракційне депутатське об'єднання "Сила закону", до складу якого ввійшли 24 народних депутатів із більшості парламентських фракцій.

Про це заявили учасники цього об'єднання.

За словами народного депутата від фракції "Народний фронт" Геннадія Кривошеї, метою даного об'єднання є активізація роботи державної влади в інтересах України, а саме - втілення у життя вже ухвалених законів.

"Сьогодні багато надзвичайно корисних для українців законів прийнято, але їх виконання із незрозумілих причин затримується. Кількість таких ситуацій обчислюється сотнями. Ми ухвалюємо закони, але не бачимо їх реалізації в життя. Ми хочемо припинити таку практику. Закони повинні працювати для людей. Зараз модно говорити про те, що необхідно приймати різні популярні в суспільстві закони. Ми пропонуємо для початку озирнутися на те, що вже прийнято, реалізувати це, а потім йти далі", - заявив Кривошея.

За словами депутатів, об'єднання займеться захистом основних значущих тем для українців – освіти, медицини, ефективного управління державними активами, розвитку промисловості, аграрного сектору, стабільності фінансового сектора.

Як заявив народний депутат Андрій Антонищак, зараз існує певна дезорганізація гілок влади в реалізації прийнятих законопроектів.

"Є випадки, коли законодавчі ініціативи спотворюються Кабінетом Міністрів, не виконуються зовсім. І до міністра просто не можемо потрапити, записуєшся в довгу чергу і тебе футболять, до наших ініціатив не прислухаються. До того ж міністри ігнорують засідання профільних комітетів Верховної Ради. Дуже багато наболілого", - заявив депутат.

За словами народних депутатів, незабаром об'єднанням буде оголошено рейтинг ініціатив, які потребують якнайшвидшого рішення.

У Верховній Раді створили об'єднання "Сила закону"

Новини по темі