Мобільний додаток

У Східній Гуті за добу загинули майже сто людей

20.02.2018 р., 11:29

Від бомбардувань та артобстрілів у районі Східна Гута поблизу Дамаска лише за одну добу загинули понад 70 мирних жителів, ще близько трьох сотень - поранені.

Про це повідомляє DW.

Щонайменше 71 мирний житель загинув і ще понад 300 дістали поранення 19 лютого внаслідок бомбардування та артобсрілів району Східна Гута, що неподалік сирійської столиці Дамаска.

"Потужні обстріли спрямовувалися переважно на житлові квартали в Східній Гуті", - заявив керівник Сирійського моніторингового центру Рамі Абдель Рахман.

Лікар, який працює в цьому районі, повідомив, що шпиталі "переповнені пораненими", а запаси анестетиків та інших важливих ліків вичерпуються. "Літаки завдають ударів по всьому, що рухається, у житлових кварталах", - зазначив лікар. Він також додав, що поранені помирають просто на вулицях через безперервні обстріли, спрямовані також по швидких та рятувальних бригадах.

Тим часом сирійські державні ЗМІ повідомляють про обстріли околиць Дамаска повстанцями зі Східної Гути, внаслідок яких загинула дитина, а восьмеро мирних жителів отримали поранення.

Східна Гута оточена з усіх боків військами Башара Асада та його союзників, серед яких і російські військові. Район перебуває під контролем опозиційних угруповань, серед яких переважає ісламістське "Джебхат ан-Нусра". Відрізаними від світу є близько 400 тисяч людей. Останнім часом сирійська та російська авіації істотно збільшили інтенсивність ракетно-бомбових ударів по району.

Новини по темі