Мобільний додаток

Цього тижня Порошенка допитають у суді по справі Януковича

19.02.2018 р., 17:15

Президент України Петро Порошенко буде допитаний в якості свідка по справі про державну зраду екс-президента-утікача Віктора Януковича в Оболонському районному суді Києва 21 лютого.

Про це повідомляє Дзеркало тижня.

"У середу ми допитаємо президента України Петра Порошенка і посла (постійного представника України при ООН Володимира) Єльченка. Це останні свідки боку звинувачення в цьому процесі", - повідомив прокурор головної військової прокуратури Руслан Кравченко.

Суд вже допитав у рамках цієї справи колишнього постійного представника України при ООН Юрія Сергєєва, екс-прем'єра Арсенія Яценюка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, полковника Збройних сил України Юлія Мамчура, колишнього в.о. міністра закордонних справ, посла України в Польщі Андрія Дещицу та інших.

Зазначимо, що у справі екс-президента-утікача Віктора Януковича суд допитає 16 свідків сторони захисту з 138 заявлених. зокрема суд відмовив у допиті ряду іноземних політиків і дипломатів.

Нагадаємо, що 29 червня 2017 року Оболонський суд Києва дозволив заочне засудження екс-президента Віктора Януковича, обвинуваченого у державній зраді.

Пізніше Янукович повідомив про відмову брати участь у судовому процесі у справі про державну зраду та відкликав своїх адвокатів. Однак 11 грудня вони відновили участь у процесі.

Новини по темі