Мобільний додаток

У Туреччині кілька журналістів отримали довічні терміни

17.02.2018 р., 17:38

Ахмет та Мехмет Алтан а також Назлі Ілічак визнані виннними у зв’язках з рухом радикального проповідника Фетхуллаха Гюлена.

Про це повідомляє DW.

Колишній головний редактор нині закритої газети Taraf Ахмет Алтан, його брат - професор економіки та письменник Мехмет Алтан, а також відома журналістка Назлі Ілічак визнані судом в Стамбулі винними у зв'язках з рухом радикального проповідника Фетхуллаха Гюлена, якого влада в Анкарі звинувачує в організації спроби путчу у 2016 році, повідомила Анатолійська інформаційна агенція. Разом з цими журналістами засуджені також іще троє співробітників газети Taraf.

Правозахисна організація "Репортери без кордонів" висловила обурення рішенням суду в Стамбулі. "Вирок Ахмету Алтану, Мехмету Алтану та Назлі Ілічак є катастрофічним сигналом для подальших судових процесів проти журналістів, які перебувають на лаві підсудних за аналогічними обвинуваченнями", - заявив представник "Репортерів без кордонів" Крістіан Мір (Christian Mihr).

Він зазначив, що "у зв’язку з цим суворим вироком тим важливіше, щоб світова спільнота і після звільнення Деніза Юджеля стежила за подіями в Туреччині та виступала на підтримку всіх журналістів, які і надалі страждають від свавілля органів юстиції в цій країні".

Новини по темі