Мобільний додаток

Норвезький терорист Андерс Брейвік вперше заявив про каяття за вчинені злочини (аудіо)

16.02.2018 р., 16:14

Як пише норвезька газета "Верденс ганг", він надіслав до адміністрації в'язниці, де відбуває покарання, листа, в якому заявив про каяття за свої дії та відмовився від фашистської ідеології. Видання зазначає, що це може бути одним із найшвидших розкаянь в історії подібних злочинів.

Лист Брейвіка був написаний одразу ж після того, як у березні минулого року апеляційний суд Норвегії  відхилив його скаргу про порушення прав людини. Перед цим терорист говорив, що ув'язнення зробило його радикальнішим у своїх поглядах.

Прослухати

Нагадаємо, у 2011 році Андерс Брейвік  підірвав бомбу в урядовому кварталі Осло, а потім вчинив стрілянину в молодіжному таборі на острові Утойя. В результаті цих терактів 77 людей загинули та понад сто п’ятдесят зазнали поранень.  У 2012 році злочинця засудили до двадцяти одного року позбавлення волі з правом продовження ув’язнення на необмежену кількість разів. Судові експерти переконані, що Брейвік не співпереживає своїм жертвам, а лікарі визнали поведінку терориста маніпуляцією.

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Норвезький терорист Андерс Брейвік вперше заявив про каяття за вчинені злочини (аудіо)

Новини по темі