Мобільний додаток

У справі Януковича дав свідчення Олександр Турчинов (аудіо)

15.02.2018 р., 20:37

За часів президентства Віктора Януковича,  країна була доведена до повного банкрутства.

Про це повідомив сьогодні у Оболонському районному суді Києва свідок у справі за звинуваченням Віктора Януковича у держзраді - секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов.

За його словами, в останні місяці свого перебування при владі Віктор Янукович та його оточення утримували країну на плаву за гроші, позичені у Росії.
     
Коментуючи хід судового засідання, адвокат екс-Президента-втікача Віталій Сердюк сказав, що звинувачуючи Віктора Януковича  у сприянні анексії  Криму і у зраді українського народу, влада намагається виправдати власну бездіяльність, яка призвела до окупації деяких територій України Росією.

Прослухати

Свідок Олександр Турчинов  пояснив, чому не вдалося запобігти анексії Криму та збройній агресії з боку Росії.  За словами Олександра Турчинова, він оперативно дав наказ розблокувати захоплені "зеленими чоловічками" 27 лютого 2014-го року  будівлі кримського парламенту та уряду, але виконувати це завдання було нікому. Олександр Турчинов повідомив, що Росія заздалегідь готувала спецоперацію із окупації півострова, були завербовані українські офіцери, які служили в Криму.

За словами Олександра Турчинова,  на початку анексії Криму він ініціював запровадження воєнного стану в країні. Рада з нацбезпеки і оборони це рішення не підтримала.

Прослухати

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

У справі Януковича дав свідчення Олександр Турчинов (аудіо)

Новини по темі