Мобільний додаток

Двоє затриманих зізналися в убивстві морпіхів

15.02.2018 р., 13:14

Військова прокуратура сил АТО затримала двох військовослужбовців за підозрою в убивстві під Широкиним своїх співслужбовців -  4 бійців окремої бригади морської піхоти.

Затримані вже зізналися  у вбивстві, повідомила на своїй сторінці у Facebook  прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган.

"Після грунтовного дослідження одержаних доказів встановлено причетність до вбивства двох співслужбовців загиблих, яких затримано у порядку ст. 208 КПК України. З участю їх захисників проведені слідчі експерименти, а також їх допити, під час яких останні надали зізнавальні показання щодо обставин даного вбивства, вчиненого на грунті нестатутних відносин проходження військової служби", - йдеться у повідомленні. Сарган повідомила, що за фактом вбивства 4-х морпіхів Військовою прокуратурою сил АТО відразу було розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство двох або більше осіб).

"Під час досудового розслідування проведено огляд місця події за участю експертів та ряд інших невідкладних і першочергових слідчих (розшукових) дій, спрямованих на розкриття цього злочину.  На тілі загиблих виявлено вогнепальні кульові поранення, а у приміщенні, де останні перебували, - ознаки приховання злочину (підпалу та закладки вибухівки)", - написала вона.

Із затриманими проводяться інші невідкладні слідчі дії, готується повідомлення про підозру за п.п. 1, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне вбивство двох або більше осіб вчинене за попередньою змовою).  Також призначені судово-медичні, хімічні, вибухотехнічні, балістичні, імунологічні, цитологічні, медико-криміналістичні, молекулярно-генетичні експертизи. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування триває і перебуває на контролі, додала Сарган.

Нагадаємо, тіла 4-х морських піхотинців були виявлені в будинку, в якому вони тимчасово проживали.

Новини по темі