Мобільний додаток

Журналістів "виселяють" із Єлисейського палацу

14.02.2018 р., 18:13

Прес-центр Єлисейського палацу, де мали можливість працювати журналісти під час висвітлення офіційних візитів, прес-конференцій, брифінгів тощо за участю глави держави, буде переміщено поза межі палацу.

Про це повідомляє France24.

"Ухвалено рішення про переміщення прес-центру", - повідомила прес-радник президента Сібер Ндіай.

Журналістам вона пояснила, що рішення було прийняте, аби прес-центр займав більше і просторіше приміщення, де б журналістам працювалося з більшим комфортом. За словами Ндіай, президент Еммануель Макрон був "поінформований" про це рішення і "затвердив" його.

Прес-кімната у майбутньому має стати кімнатою для засідань.

Коли журналісти висловили своє обурення, Ндіай запевнила, що переміщення відбудеться "з функціональних причин" і що це "одностороннє рішення без обговорення".

Зазначимо: прес-центр у Єлисейському палаці з’явився сорок років тому, за президентства Валері Жискара д'Естена. У 1984 році за Франсуа Міттерана, в інтересах прозорості роботи глави держави, прес-центр було переміщено до приміщення, звідки легко спостерігати за всім, що відбувається у внутрішньому дворі палацу.

Єлисейський палац - резиденція президента Французької республіки в Парижі. У Єлисейському палаці відбуваються також засідання Ради міністрів Франції.

Журналістів "виселяють" із Єлисейського палацу

Новини по темі