Мобільний додаток

Арт-сквер Імені Василя Сліпака може з’явитися у Києві біля Андріївського узвозу (аудіо)

14.02.2018 р., 19:10

У такий спосіб група громадських активістів і музикантів пропонує увіковічнити пам’ять про оперного співака, учасника бойових дій на сході України, який загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського, що на Донеччині. Йому посмертно присвоєне звання Героя України.

З подробицями – Тетяна Власенко:

"Він залишив сцену у Паризькій опері і приїхав боронити українську незалежність. Учасник Революції Гідності, воїн АТО. Щойно почалася війна на Донбасі, Василь Сліпак вирушає на фронт захищати рідну землю від окупанта. І гине від ворожої кулі у 41 один рік. Василь Сліпак віддав своє життя за Україну, а тепер Україна має віддати шану своєму герою, каже соліст гурту "Тінь сонця" Сергій Василюк.

Активісти ініціюють встановлення пам’ятника і створення арт-скверу Імені героя України Василя Сліпака на розі вулиць Андріївського узвозу і Боричів Тік, неподалік того місця, де жив співак. Земельна комісія Київської міської ради цю ідею підтримала одностайно, розповідає депутат Київради Юрій Сиротюк. Та, каже, справа гальмується.

Активісти вирішили заручитися підтримкою небайдужих киян і зареєстрували петицію на сайті столичної мерії про увіковічнення імені українського героя арт-сквером та пам’ятником, - розповідає прес-секретар Творчого об"єднання Музичний батальйон, керманич гурту "Тарута" Євген Романенко.

Євген Романенко розповідає, що арт-сквер імені Василя Сліпака організатори хочуть зробити культурно-мистецьким майданчиком, де збиратимуться молоді українські музиканти для презентації своїх пісень".

Тетяна Власенко. Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Арт-сквер Імені Василя Сліпака може з’явитися у Києві біля Андріївського узвозу (аудіо)

Новини по темі