Мобільний додаток

Призначення керівника державного агрогіганта затягується

14.02.2018 р., 13:53

Другий етап конкурсу на заміщення посади голови виконавчого органу ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" перенесено.

Про це повідомляють Агроновини.

У МЕРТ пояснили, що 12 лютого Комітет з призначень заслуховував виключно кандидатів на позиції членів наглядової ради ПАТ “Магістральні газопроводи України”.

"Дата співбесід кандидатів на заміщення посади голови виконавчого органу ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України“ наразі не відома”, — повідомили у прес-службі відомства.

Нагадаємо, що другий етап конкурсу на заміщення посади керівника не відбувся вже вдруге. Спочатку проведення співбесід із кандидатами було заплановано на 31 січня поточного року, але, як пояснили у МЕРТ, завадили їх проведенню “технічні причини”.

Також нагадаємо, до другого туру конкурсу пройшло 5 із 14 кандидатів. Про кого саме йдеться, офіційно у МЕРТ не повідомляють. Проте, за даними окремих ЗМІ, до другого туру пройшли колишній в.о. голови ДПЗКУ Дмитро Гавриш та депутат Київради Антон Дрепін. Жоден з них у сфері продажу зерна раніше не працював.

Новини по темі