Мобільний додаток

СБУ та Держприкордонслужба спростували спроби затримання Саакашвілі

9.02.2018 р., 17:45

Служба безпеки України заперечує прибуття співробітників спецпідрозділу "Альфа" в готель "Fairmont Grand Hote" для затримання лідера партії "Рух нових сил" Михайла Саакашвілі.

"Інформація не відповідає дійсності", - повідомила "Українським новинам" речниця СБУ Олена Гітлянська.

Спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян також спростував причетність відомства до спроби затримання Саакашвілі. "По-перше, у нас немає спецназу... По-друге, ми працюємо щодо нелегальних мігрантів... Але сьогодні наших співробітників у готелі, де перебуває Саакашвілі, не було", - запевнив він.

Слободян зазначив, що взагалі сумнівається, що хтось із правоохоронців виїжджав у готель для затримання лідера "Руху нових сил".

Нагадаємо, кілька годин тому член "Руху нових сил" Давід Сакварелідзе заявив, що до готелю на Поштовій площі в Києві, де перебуває Саакашвілі, прибули бійці спецпідрозділу "Альфа" СБУ. Сам Саакашвілі вийшов до журналістів під готелем і розповів, що спроба його затримання не вдалася.

8 грудня 2017 року Саакашвілі затримали в Києві і помістили в ізолятор тимчасового тримання. Його підозрюють в отриманні з Росії приблизно $500 тис. на фінансування мітингів для повалення української влади.

СБУ та Держприкордонслужба спростували спроби затримання Саакашвілі

Новини по темі