Мобільний додаток

"Tesla", яку запустив Ілон Маск, стала супутником

9.02.2018 р., 15:37

Космічне командування військово-повітряних сил США внесло автомобіль "Tesla Roadster", який був запущений в космос на ракеті "Falcon Heavy", до переліку супутників.

Про це повідомляє "platfor.ma".

"6 лютого SpaсeX запустила на орбіту червоний автомобіль "Tesla Roadster". Машина виконувала роль корисного навантаження на ракеті-носії "Falcon Heavy", яку в компанії називають найпотужнішою в світі", - йдеться у повідомленні.

"Falcon Heavy" може виводити на низьку орбіту 64 тонни вантажу, на траєкторію до Місяця - 16 тонн, а до Марса - 14 тонн. Космічне командування ВПС США внесло автомобіль у перелік супутників під 43205 номером.

Тим часом, експерти назвали найбільші загрози для автомобіля Ілона Маска, який було запущено в космос, повідомляє "Live Science".

Наймовірнішим розвитком подій є зіткнення з космічними об’єктами або радіація.

"Навіть якщо автомобіль зможе уникнути будь-яких серйозних зіткнень, то малоймовірно, що він уникне зіткнення з мікрометеоритами та іншим космічним сміттям", - сказав професор хімії Університету Індіани Вільям Керролл.

На думку професора, "Tesla" піддасться різним видам випромінювання і розпадеться на частини менше, ніж за рік.

Інший хімік, Річард Сахлебен, підтвердив усі припущення Керолла, однак упевнений в тому, що навіть через багато років капсулу з автомобілем можна буде впізнати десь у космосі.

Нагадаємо, історичний запуск "Falcon Heavy" SpaceX здійснила 6 лютого.

"Tesla", яку запустив Ілон Маск, стала супутником

Новини по темі