Мобільний додаток

"Споживча довіра" виявила факти торгівлі українськими товарами з ОРДЛО (аудіо)

7.02.2018 р., 19:47

У магазинах на тимчасово окупованих територіях України продовжується торгівля українськими товарами - промисловими і продовольчими. Кілька таких фактів виявили і оприлюднили сьогодні представники Всеукраїнської асоціації з питань захисту прав споживачів "Споживча довіра".
                        
Докладніше -  Катерина Шевцова:
                                 
"Горілка "Карпатська" торговельної марки "Перепілка", "Ром віскі" та "Ром кола", які є продукцією компанії "Оболонь" та "Кока-кола" виробництва компанії "Кока-кола  беверіджіс Україна" продаються у торговельному домі "Горняк" і у Першому республіканському супермаркеті Донецька, каже голова правління Всеукраїнської асоціації з питань захисту прав споживачів "Споживча довіра" Максим Гончар.

Аби не бути голослівними, покупці зафіксували ці напої на фото, зробили відео фіксацію й зберегли товарні чеки.

Менеджер зі зв’язків із громадськістю компанії "Кока-кола  беверіджіс Україна" Наталія Нікітіна так прокоментувала Українському радіо ситуацію, що склалась.

За словами Голови Громадського об"єднання "Твердиня" Юрія Федоренка, власники торговельних марок "Перепілка" і "Оболонь" на запит Громадського об"єднання відповіли, що перевірили усіх своїх офіційних вистриб"юрів і жоден із них не доправляє товар через лінію розмежування .
                             
Нагадаємо, 16-го березня 2017 року Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки й оборони про тимчасове припинення переміщення вантажів через лінію розмежування в Донецькій і Луганській областях".
                                
Катерина Шевцова. Українське радіо.

Прослухати

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

"Споживча довіра" виявила факти торгівлі українськими товарами з ОРДЛО (аудіо)

Новини по темі