Мобільний додаток

Патріарх Філарет засудив підпал каплиці УПЦ МП

7.02.2018 р., 13:55

Українська православна церква Київського патріархату (УПЦ КП) не підтримує насильницьких дій щодо Московського патріархату (УПЦ МП) і вважає підпал каплиці УПЦ МП біля Десятинної церкви в центрі столиці неприпустимим.

Про це заявив глава УПЦ КП Філарет в інтерв’ю "Церква.info".

"Хочу підтвердити позицію нашої Церкви щодо ставлення до Московського патріархату в Україні: наша Церква ніколи не підтримувала і не підтримує насильницьких дій щодо Московського патріархату. Ми про це багато разів заявляли, і заявляємо ще раз. Зокрема, такі дії, як підпал споруд, що використовуються Московським патріархатом, є неприпустимими", - сказав Філарет.

Філарет зауважив, що впродовж тривалого часу представники влади не приділяли належної уваги таким порушенням. Отже представники УПЦ МП повинні відповідати згідно з українським законодавством. Він закликав демонструвати позицію мирно.

Нагадаємо, 3 лютого майже 200 активістів провели акцію поряд із каплицею біля фундаменту Десятинної церкви на території Національного музею історії України. Акція відбулася на підтримку арештованих раніше двох архітекторів Олександра Горбаня і Олексія Шемотюка, яких звинувачують у спробі підпалу каплиці.

Патріарх Філарет засудив підпал каплиці УПЦ МП

Новини по темі