Мобільний додаток

Негода паралізувала французьку столицю

7.02.2018 р., 13:10

Зранку на під’їздах до Парижа у заторах опинилися тисячі людей. Через сильні снігопади мобілізували додатково 2,5 тисячі поліцейських, жандармів та рятувальників.

Помаранчевий, передостанній з чотирьох, рівень небезпеки оголошений в 25 департаментах Франції (здебільшого на півночі та частково в центральній частині країни), повідомляє Укрінформ.

"Найскладніша ситуація на шосе RN 118, яке веде до Парижа із північно-західного напрямку. Там застрягло близько 2 тисяч людей. Ситуація має покращитися впродовж 2 - 3 годин", - повідомили в дорожньо-патрульній службі.

Метеорологи прогнозують зменшення опадів після обіду, але попереджають, що ожеледиця  зберігатиметься.

У столичному регіоні Іль-де-Франс через негоду зранку спостерігаються перебої з громадським транспортом. Курсування автобусів за деякими маршрутами припинене ще 6 лютого. Зранку особливе навантаження прийшлося на приміські потяги, метро та трамваї.

Через великі скупчення людей на перонах залізниці пасажирів попросили утриматися від поїздок, якщо вони не є терміновими або важливими. Аеропорти Парижа наразі працюють без значних затримок чи відміни рейсів. Ейфелева вежа закрита для відвідувачів.

Уряд відкрив на цьому тижні додатково тисячу пунктів обігріву для безпритульних.

Негода паралізувала французьку столицю

Новини по темі