Мобільний додаток

Розслідування справи про вбивство Гонгадзе має бути завершене

15.09.2015 р., 15:34

Слідство зобов’язане найближчим часом завершити розслідування справи про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе і назвати замовників злочину, оскільки надалі це буде практично неможливо у зв'язку з терміном давності.

На цьому наголосила представник інтересів дружини журналіста Мирослави Гонгадзе, юрист Валентина Теличенко.

16 вересня виповнюється 15 років від дня викрадення Георгія Гонгадзе.

За словами Валентини Теличенко, слідство досить комплексно підходить до розслідування справи, і бере до уваги цілу низку подій, починаючи з кінця 1999 року і охоплюючи події після вбивства Георгія Гонгадзе.

Нині можна вже сміливо заявити, хто є безпосереднім убивцею журналіста, адже в січні 2013 року Печерський райсуд визнав  колишнього начальника головного управління кримінального розшуку Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача винним у вбивстві Георгія Гонгадзе і засудив його до довічного ув'язнення з позбавленням звання генерала, конфіскацією майна, а також зобов'язавши виплатити постраждалим сім'ям грошову компенсацію. Утім, постраждала сторона наполягає на продовженні слідства і встановленні замовників. За словами адвоката, у вироку Олексію Пукачу є істотний пробіл, який стосується визначення мотивів злочину, і це спонукає адвокатів оскаржити його в апеляційній інстанції.

Новини по темі