Марія Бурмака готує концерт із Симфонічним оркестром Українського радіо

У Києві презентували програму з інфо-медійної грамотності для шкіл (аудіо)

2.02.2018 р., 19:25

Програму з інфо-медійної грамотності для середніх шкіл "Вивчай і розрізняй" презентували сьогодні у Києві. Захід відбувся за участі послів США та Великобританії Марі Йованович та Джудіт Гоф, а також міністра освіти і науки Лілії Гриневич.

Більше у сюжеті Юлії Конішевської:

"Навчити дітей критичного мислення і медійної грамотності має на меті програма "Вивчай і розрізняй". Ці знання необхідні, щоб не піддаватися впливу дезінформації та пропаганди, яких у інформаційному просторі щодня стає дедалі більше  - говорить міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Медіаграмотність – це дійовИй інструмент протидії у гібридній  війні, яку розгорнула  проти України Російська Федерація - каже посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф. На її думку, вчити розрізняти неправдиву інформацію та орієнтуватися у інформаційному просторі потрібно не лише школярів, а й студентів, журналістів, дипломатів.

Пілотний проект "Вивчай та розрізняй"  впроваджуватиметься у 4 містах: Чернігові, Тернополі, Маріуполі та Дніпрі. Для керівників шкіл із цих регіонів було проведено дводенний тренінг. Що нового дізналися освітяни, - розповідає директор однієї із чернігівських загальноосвітніх шкіл Наталія Колотило.

Навчальні матеріали програми "Вивчай та розрізняй" спочатку перевіритимуться на практиці під час занять із школярами і – у разі успіху - інтегруватимуться в нинішні навчальні програми".

Юлія Конішевська. Українське радіо.

Прослухати репотраж

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

У Києві презентували програму з інфо-медійної грамотності для шкіл (аудіо)

Новини по темі