Мобільний додаток

Саакашвілі дасть свідчення у справі екс-"беркутівців"

31.01.2018 р., 18:24

Колишній голова Одеської ОДА звернувся до прокурорів з проханням допитати його у якості свідка у справі екс-"беркутівців".

Колегія суддів Святошинського районного суду допитає у якості свідка у справі екс-"беркутівців" колишнього голову Одеської Обласної державної адміністрації, лідеру "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі, повідомляє УНІАН.

На сьогоднішньому засіданні прокурор Роман Псюк звернувся до суду з клопотанням змінити порядок судового слідства та допитати Саакашвілі.

Суд прийняв рішення задовольнити клопотання прокуратури та призначив допит Саакашвілі на 13 лютого.

Сторона захисту принципово не заперечувала проти цього клопотання, однак заявила, що воно передчасне і Саакашвілі має бути допитаний після того, як відбудеться допит двох громадян Грузії, які, за версією захисту, мають розповісти про те, що по учасниках Революції Гідності та правоохоронцях стріляли невідомі з будівлі консерваторії 20 лютого 2014 року.

Нагадаємо, 19 грудня 2017 року адвокати п’ятьох екс-"беркутівців" подали до суду клопотання про допит двох громадян Грузії Коби Нергадзе та Олександра Ревазішвілі щодо вбивств на Майдані 20 лютого 2014 року.

На переконання захисту, зазначені громадяни Грузії можуть надати покази про те, що по мітингувальниках та правоохоронцях вівся вогонь з будівель Національної музичної академії та готелю "Україна".

Проти допиту цих громадян виступила адвокат потерпілих Євгенія Закревська. Вона вважає, що адвокати екс-"беркутівців" намагаються створити штучні докази невинуватості своїх підзахисних. Адвокат висловила сумнів у тому, що ці двоє громадян Грузії взагалі перебували в Україні під час подій Революції гідності.

Саакашвілі дасть свідчення у справі екс-"беркутівців"

Новини по темі