Мобільний додаток

МОЗ не підтвердило випадок захворювання на дифтерію у Луганській області

31.01.2018 р., 15:38

Підозрілий на дифтерію випадок у Луганській області не підтвердився після проведення лабораторних досліджень в мікробіологічній референс-лабораторії Центру громадського здоров'я МОЗ України.​

Лабораторні дослідження не підтвердили випадок дифтерії в Луганській області. Про це повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров'я.

МОЗ у зв’язку з небезпечністю хвороби та низьким рівнем охоплення щепленнями проти дифтерії в Україні рекомендує вакцинацію для дітей і ревакцинацію для дорослих (кожні 10 років).

В Україні щеплення від дифтерії дітям можна зробити безоплатно цільноклітинною вакциною проти кашлюку (АКДП), дифтерії та правцю, яка забезпечує найкращий захист. Також наявна безкоштовна вакцина для профілактики дифтерії та правця АДП та вакцина для профілактики дифтерії та правця із зменшеним вмістом антигена АДП-М, яку застосовують для дорослих, - зазначають в МОЗ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні зафіксували перший випадок захворювання на дифтерію у 2018 році, хворий знаходиться в інфекційному відділенні. Перший в 2018 році випадок захворювання на дифтерію зафіксовано в Рубіжному Луганської області. Хворий 31-річний місцевий житель звернувся до лікарні ще минулого тижня і на сьогодні перебуває в інфекційному відділенні Рубіжанської лікарні.

МОЗ не підтвердило випадок захворювання на дифтерію у Луганській області

Новини по темі