Мобільний додаток

Столичну станцію метро "Петрівка" перейменують

30.01.2018 р., 18:48

На засіданні постійної комісії Київської міськради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків депутати погодили проект рішення, який передбачає перейменування станції та лінії Київського метрополітену.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

"Згідно з проектом рішення, пропонується перейменувати станцію метро "Петрівка" на "Почайна" - відповідно до назви річки "Почайна", що є однією з найдавніших у Києві", - йдеться у повідомленні.

Громадські обговорення відповідної пропозиції відбувалися з березня по травень 2017 року. До голосування долучилися 1932 особи. 73% із них підтримали перейменування.

"Куренівсько-Червоноармійська" лінія столичної підземки також може отримати нову назву - "Оболонсько-Теремківська".

Існуюча назва відображає лише початковий проект лінії, і нині вона не проходить через Куренівку. Друга частина назви - "Червоноармійська" - перестала відповідати надземній топоніміці після перейменування станції "Червоноармійська" на "Палац Україна" в 1993 році.

Громадські обговорення з цього питання тривали з травня по липень 2017 року. Нову назву підтримали 80% громадян, які долучилися до голосування.

Додамо, проект рішення має також розглянути постійна комісія Київради з питань транспорту, зв'язку та реклами. Потім документ обговорять під час пленарного засідання Київської міськради.

Столичну станцію метро "Петрівка" перейменують

Новини по темі