Мобільний додаток

Спікера Парламенту допитали як свідка у справі Януковича (аудіо)

24.01.2018 р., 18:48

Голову Верховної Ради Андрія Парубія допитали сьогодні в Оболонському райсуді Києва як свідка у справі за звинуваченням Віктора Януковича в державній зраді.

За словами спікера, від початку свого президентства Віктор Янукович перебував під впливом кремля, про що свідчить низка ухвалених рішень, які зупинили співпрацю з НАТО, євроінтеграційний процес, а також підписав Харківські угоди, якими було продовжено базування в Севастополі російського флоту. Відповідаючи на запитання адвокатів екс-президента про контакти з російськими чиновниками, Андрій Парубій розповів, що один із відомих російських політиків телефонував йому і погрожував введенням збройних сил Росії, якщо українська влада вживе заходів із захисту української території. Також він сказав , що під час Євромайдану стрілянину по мітингувальниках розпочали представники спецслужб Росії. Голова Верховної Ради додав, що не бачив жодної зброї на Майдані.

Прослухати

Події на Майдані 2013-го-2014-го років і розстріли мітингувальників були вигідні і окремим нинішнім представникам влади. Таку думку журналістам висловив адвокат екс-президента Віктора Януковича Віталій Сердюк сьогодні після допиту в Оболонському суді Голови Верховної Ради Андрія Парубія. Також, за словами Віталія Сердюка, відповідальність за анексію Криму має покладатися на тих, хто прийшов до влади після Революції Гідності. У 2014-му році, каже адвокат, громадянам нав’язувалася думка про те, що Крим був втрачений через втечу Януковича. Представники влади не вжили заходів, щоби змінити настрої кримчан, не запровадили воєнний стан в державі, - говорить Віталій Сердюк.

Прослухати

Фотокопію листа колишнього Президента  України Віктора Януковича до Президента Росії Владіміра Путіна із закликом ввести  російські війська на територію України визнано офіційним документом ООН. Про це повідомив сьогодні після судового засідання у справі за звинуваченнями Віктора Януковича у державній зраді прокурор Руслан Кравченко.

Прослухати

Руслан Кравченко також повідомив, що завтра в Оболонському суді планують допитати лідера Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова.

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Спікера Парламенту допитали як свідка у справі Януковича (аудіо)

Новини по темі