Мобільний додаток

Суд продовжив Роману Сущенку арешт до 30 березня

24.01.2018 р., 16:45

Московський міський суд продовжив українському журналістові Роману Сущенку термін арешту ще на два місяці - до 30 березня 2018 року.


Про це написав у своєму Twitter адвокат журналіста Марк Фейгін, повідомляє Детектор медіа.

"Московський міський суд продовжив термін утримання під вартою Роману Сущенку до 30 березня 2018 року. Завтра буде подана апеляційна скарга", - повідомив пан Фейгін.

Нагадаємо, власного кореспондента інформаційного агентства Укрінформ у Франції Романа Сущенка затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він прибув з приватним візитом. Увечері 2 жовтня російські ЗМІ повідомили, що Сущенка тримають у СІЗО "Лефортово" і звинувачують у "шпигунстві". Покарання за ст. 276 КК РФ ("Шпигунство") передбачає до 20 років позбавлення волі.

25 вересня Московський міський суд продовжив арешт кореспонденту Укрінформу Романові Сущенку на два місяці, до 30 листопада.

21 жовтня стало відомо, що слідство у справі журналіста Романа Сущенка закінчене. Адвокат Марк Фейгін і його підзахисний ознайомлюються з десятьма томами справи.

18 січня, Московський міський суд відхилив скаргу адвоката українського журналіста Романа Сущенка на рішення суду першої інстанції про продовження терміну утримання його під вартою до 30 січня 2018 року.

Суд продовжив Роману Сущенку арешт до 30 березня

Новини по темі