Мобільний додаток

МЗС наполегливо рекомендує українцям утриматися від поїздок до Анголи

23.01.2018 р., 09:48

Міністерство закордонних справ України рекомендує українцям утриматися від поїздок до Анголи через спалах холери та збільшення кількості хворих на малярію.

Про це повідомляється на сайті МЗС України.

"У зв'язку зі спалахом холери, а також значним збільшенням числа хворих на малярію на півночі Республіки Ангола, зокрема у провінції Уіже (290 км від столиці м. Луанда), МЗС України рекомендує громадянам України, які планують свої подорожі за кордон, утриматися від відвідання провінції Уіже до нормалізації епідеміологічної ситуації”, - йдеться в повідомленні.

Тим українцям, які вже перебувають в Анголі, МЗС радить виявляти особливу обачність та дотримуватися рекомендацій місцевих органів влади, медичних та інших компетентних служб.

З кінця грудня 2017 року у провінції Уіже зафіксовано 374 випадки захворювань на холеру, з яких 9 - з летальним наслідком; з 31 грудня 2017 року по 8 січня 2018 року зареєстровано 350 випадків захворювань на малярію, з яких 7 - з летальним наслідком.

У разі виявлення захворювання громадянам України потрібно негайно звернутися по медичну допомогу, наголосили в МЗС.

У разі виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, громадянам України рекомендують невідкладно звертатися до Посольства України в Республіці Ангола за номером телефону: (00244) 222-71-68, на адресу електронної пошти: emb_ao@mfa.gov.ua або на цілодобову «гарячу лінію» МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти: cons_or@mfa.gov.ua.

МЗС наполегливо рекомендує українцям утриматися від поїздок до Анголи

Новини по темі