Мобільний додаток

У Криму продовжують судити "поодиноких пікетників"

12.01.2018 р., 18:26

"Суди" в Феодосії винесли ухвалу про штрафи двом активістам, що брали участь у поодиноких пікетах.

Про це повідомляє "Кримська солідарність".

Справи ще трьох феодосійців, які виходили з плакатами "Кримські татари - не терористи", будуть розглянуті 15 січня.

"12 січня були призначені чергові судові засідання у так званих справах про пікетників. Було розглянуто дві справи відносно Мустафаєва Рустема Нуретдіновича і Мустафаєва Енвера Нуретдіновича. Три інших справи перенесено на понеділок, 15 січня", - повідомляє "Кримська солідарність".

Як зазначили активісти, розгляд цих справ у "суді" Феодосії затягнувся, оскільки "цивільні захисники проявили активність, наводили свої аргументи, проте на справедливе рішення суду ніхто з нас не розраховував".

За їх даними, рішення про штрафи приймали "судді" Гурова і Терентьєв. Усю необхідну для погашення призначеного штрафу суму, а це 20 тисяч рублів, активісти змогли зібрати ще до закінчення так званих судових засідань.

"Силами тих, хто сьогодні прийшов підтримати своїх співвітчизників у рамках кримського марафону, були зібрані кошти біля будівлі суду в той час, як ішли судові засідання", - повідомив активіст "Кримської солідарності".

Як повідомлялося, 18 грудня 2017 року в Криму пройшли засідання більш як 80-ти судів у справах так званих поодиноких пікетників, що виступили з плакатами в руках з вимогою припинити переслідування кримських татар і мусульман і звинувачення на їхню адресу в тероризмі. Загальна сума штрафів становила близько мільйона рублів. Десятки тисяч людей у Криму після незаконного призначення окупантами штрафів підключилися до "кримського марафону" зі збору коштів. Впродовж першої доби акції було зібрано понад 2,5 тис. грн.

Новини по темі