Мобільний додаток

Наглядову раду Нафтогазу очолила британка

12.01.2018 р., 17:38

Головою наглядової ради НАК "Нафтогаз України" обрана екс-голова Регуляторного органу Великої Британії з питань газопостачання Клер Споттісвуд.

Про це повідомила прес-служба Нафтогазу

"На першому засіданні нового складу наглядової ради Нафтогазу, яке було проведене 22 грудня 2017 року, головою наглядової ради було обрано Клер Споттісвуд. Посаду заступника голови наглядової ради продовжує обіймати Володимир Демчишин, який виконує ці повноваження з 18 квітня 2017 року", - йдеться у повідомленні.

Наступне засідання наглядової ради заплановане на кінець січня 2018 року. Під час наступного засідання будуть розглянуті питання призначення голів та формування чотирьох комітетів наглядової ради.  Клер Споттісвуд працювала головою Регуляторного органу Великої Британії з питань газопостачання (Ofgas) протягом 1993-1998 років, коли відбувалися поділ компанії "British Gas" та лібералізація ринку газу у Великій Британії.

Як повідомлялося, у грудні уряд затвердив наглядову раду Нафтогазу. До її складу увійшли незалежні члени ради Клер Споттісвуд (Велика Британія), Бруно Лескуа (Франція), Амос Хохштайн (США), Стівен Хейсом (Канада) та представники держави Володимир Кудрицький і Сергій Попик. Також у складі нової наглядової ради працює екс-міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

Новини по темі