Мобільний додаток

Wizz Air відкриває рейс зі Львова до Дортмунда на два місяці раніше

10.01.2018 р., 12:14

Авіакомпанія Wizz Air перенесла анонсований термін початку польотів за маршрутом Львів - Дортмунд на 26 березня 2018 року.

Раніше планувалося відкрити рейс із 21 травня, пише профільний ресурс avianews.com.

"Лоу-кост Wizz Air розпочне польоти зі Львова до Дортмунда з 26 березня - на два місяці раніше від початку оголошеного терміну", - йдеться у повідомленні. Продаж квитків на рейс уже відкрито. Частота рейсів при цьому залишиться на колишньому рівні - вони будуть виконуватися два рази на тиждень по понеділках і п'ятницях.  

Спочатку Wizz Air планував розпочати польоти зі Львова до Дортмунда з 21 травня. Це вже третя за рахунком зміна планів Wizz Air щодо збільшення присутності на українському ринку за останні кілька тижнів. У грудні 2017 року лоу-кост переніс з вересня на травень запуск рейсів Львів - Лондон, а також відстрочив на два місяці початок польотів з Києва до Лісабона, Таллінна та збільшення частоти по раніше відкритим маршрутами. Пізніше у Wizz Air зміну планів за київськими напрямками пояснили перенесенням терміну надходження третього літака на базу у Жуляни через комерційно-обрунтовані причини.  

Згідно із оприлюдненими планами, у 2018 році Wizz Air відкриє рейси з Києва до Таллінна і Лісабона, зі Львова до Лондона, Дортмунда, Катовіце і Гданська, а також відновить польоти з Харкова, почавши польоти до Дортмунда та Катовіце.

Новини по темі