Мобільний додаток

Діти з Донбасу відзначають Різдво на Львівщині (аудіо)

9.01.2018 р., 12:05

Понад 300 дітей з Донбасу відзначають Різдво на Львівщині. За програмою "Схід і Захід разом" вони живуть у галицьких родинах, знайомляться з культурною та духовною спадщиною регіону, відвідують музеї та майстер-класи.
 
Докладніше – наша кореспондентка Наталія Козачук:

Школярі з Рубіжного, Лисичанська, Сватового, Попасної, Кремінної та Щастя Луганської області, а також із Маріуполя, Волновахи та Преображенки Донецької приїхали перебувають на Львівщині вже декілька днів. І хоча живуть вони в різних районах області, де їх прийняли гостинні галицькі родини, програму для гостей склали приблизно однакову.

Школярі вже побували у місцевих церквах, меморіальних музеях Франка та Грушевського, музеї історії релігії та аптеці-музеї, побачили святкове шоу "Різдвяні містерії", відвідали майстер-класи народних ремесел.

Сьогодні вони ще побувають в Музеї народної архітектури і побуту "Шевченківський гай" на фестивалі "Різдво в гаю". Головне для них – відчути неповторну духовну атмосферу Різдвяної Львівщини та тепло сердець її жителів, - розповіли школярі з Донеччини Олеся та Артем.

Діти з прифронтових міст Луганщини та Донеччини гостюватимуть на Львівщині до 13-го січня".

Наталія Козачук, Львівщина, Українське радіо.

Прослухати репортаж

 

Хочеш знати більше - слухай новини на Українському радіо!

Діти з Донбасу відзначають Різдво на Львівщині (аудіо)

Новини по темі