Мобільний додаток

Християни східного обряду відзначають Собор Пресвятої Богородиці (аудіо)

8.01.2018 р., 16:17

У храмах і церквах піснями та молитвами прославляють Божу Матір, яка нарoдила Спасителя.

Святковий різдвяний настрій панує й на вулицях та площах українських міст.

Наша кореспондентка Юлія Конішевська побувала на святковому богослужінні, а також поцікавилася у киян і гостей столиці як вони проводять різдвяні вихідні:

"Київ відпочиває від буденної метушні. На вулицях неквапливо прогулюються люди. Хтось іде до магазину чи у інших справах, а хтось просто вийшов на вулицю,щоб подихати свіжим повітрям. Сьогодні завершуються різдвяні вихідні і завтра вранці місто знову порине у буденні клопоти. Ну а поки що потрібно використати час із користю, - кажуть мої співрозмовники - Інна та Андрій. Зі своїм трирічним сином вони збираються до цирку.

Тим часом, у одному зі столичних храмів дзвони сповіщають про початок святкового богослужіння. Переповнений зал промовляє слова молитви. Віряни впевнені,що звернення до Бога  у таке велике свято як Різдво має чудотворну силу.

Чим ближче до центральних вулиць Києва, тим більше відчувається атмосфера святкування Різдва. Традиційно, найбільше скупчення людей біля головної ялинки - на Софійській площі. Тут тобі розваг на будь-який смак. І каруселі для дітлахів, і ярмарок, і казкові герої, з якими можна фотографуватися. Особливо настрій піднімає сонячна погода, кажуть відвідувачі.

До слова, якщо вірити народним прикметам, сонячна і ясна погода 8 січня віщує хороші врожаї".

Юлія Конішевська. Українське радіоПрослухати репортаж:Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Християни східного обряду відзначають Собор Пресвятої Богородиці (аудіо)

Новини по темі