Мобільний додаток

Ще два великі підприємства готують до продажу

4.01.2018 р., 16:43

Фонд державного майна проведе оцінку та сформує умови продажу Машинобудівного виробничого об’єднання "Оріон" та "Київпассервіса", які мають бути продані до 31 жовтня 2018 року.

Про це повідомив керівник Фонду держмайна Віталій Трубаров у Facebook.

"Готуємо до приватизації два великі підприємства – Машинобудівне виробниче об’єднання "Оріон" та "Київпассервіс", які мають бути продані до 31 жовтня 2018 року", - йдеться в повідомленні.

Підприємства приватизовуватимуться на конкурсах з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону. Інвесторам буде запропоновано 51 відсоток акцій "Оріону" та 99,99 відсотків "Київпассервіса".

Фонд створив інвентаризаційні комісії цих товариств, які мають до 25 лютого завершити їхню інвентаризацію. Після цього буде проведена оцінка та сформовані умови продажу.

Товариства вже тривалий час перебувають у процесі приватизації, однак, ретельна та покрокова підготовка цих об‘єктів до приватизації, цього разу сприятиме їх ефективному продажу.

Нагадаємо, Фонд державного майна визначив перелік об'єктів великої приватизації, що підлягають підготовці до продажу в 2018 році. До переліку включено близько 200 об‘єктів різних галузей, які ФДМУ має підготувати до приватизації.

Ще два великі підприємства готують до продажу

Новини по темі