Мобільний додаток

У Європі через ураган "Елеонор" постраждали 9 людей

4.01.2018 р., 09:06

Ураган "Елеонор" вдарив по Європі, зачепивши Францію і Німеччину.

Про це повідомляє ВВС Україна.

До цього стихія пройшлась по Великій Британії, залишивши без електроенергії десятки тисяч будинків і викликавши перебої з транспортом.

"У Франції, де пориви вітру досягали 110 км/год, через буревій постраждали дев'ятеро людей", - йдеться у повідомленні.  Зазначається, що на півночі Франції без електрики залишилися понад 200 тисяч будинків.

За прогнозами, буря просунеться далі в інші регіони, в тому числі на Корсику, де швидкість вітру може сягати до 200 км/год. Погодні умови позначилися на повітряному сполученні у французькій столиці і на сході країни. Крім того, в Парижі, де очікують пориви вітру до 100 км/год, закрили Ейфелеву вежу. На час урагану також закриті міські парки: влада побоюється, що людей може придавити гілками або цілими деревами.

Буря пройшла майже по всій Німеччині, де їй дали ім'я "Бурглінд". Пориви вітру там сягали 120 км/год і призвели до перебоїв у роботі транспорту.

У Швейцарії через ураган знеструмлено 14 тисяч будинків, в Австрії в деяких районах збільшився ризик сходження лавин. У Швейцарії потяг зійшов з рейок, кілька людей отримали травми.

У Бельгії запровадили "помаранчевий" рівень небезпеки - передостанній з чотирьох. Влада просить жителів країни бути обережними і остерігатися предметів, які підняв вітер. В аеропорту Амстердама скасували понад 200 рейсів, не їздять потяги, закриті кілька основних доріг.

У Великій Британії тисячі будинків залишилися без електроенергії, через ураган також постраждало транспортне сполучення.

Минулої ночі метеорологічна служба країни зафіксувала пориви вітру швидкістю до 161 км/год. Штормове попередження досі зберігається в Уельсі, Англії, майже по всій території Північної Ірландії і в деяких областях на півдні Шотландії.

Від урагану також постраждала Ірландія, якій ураган приніс повінь, транспортний колапс й інші руйнування.

У Європі через ураган "Елеонор" постраждали 9 людей

Новини по темі