Мобільний додаток

Трамп пригрозив КНДР тотальним знищенням

3.01.2018 р., 10:10

Президент США нагадав лідеру КНДР, що теж має у своєму розпорядженні ядерну зброю.

Про це він написав на своїй сторінці у мережі Твіттер.

"Чи міг би хтось із членів виснаженого та зголоднілого режиму у КНДР повідомити Кін Чен Ину, що я також маю ядерну кнопку, але значно більшу і потужнішу за ту, що є в нього. До того ж моя кнопка працює!", - написав Трамп.

Твіт було написано у відповідь на заяву лідера КНДР про завершення формування у країні власних ядерних сил.Тим часом стало відомо, що Північна Корея найближчим може провести нове ракетне випробування.

Про це заявила постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі, повідомляє телеканал CBS.

Вона висловила сподівання, що отримані повідомлення не підтвердяться, однак в іншому випадку Вашингтон змушений буде вжити нових заходів стримування щодо КНДР.

Нагадаємо: Радбез ООН 22 грудня одноголосно ухвалив рішення посилити санкції проти Північної Кореї через проведення нею ракетних і ядерних випробувань.

Значно зменшено (з 2 млн до 500 тисяч барелів) обсяг палива, що постачають їй. Заборонено ввезення до Північної Кореї продовольчої та агропродукції, машин, електричних приладів, землі, каменю і дерева, промислового обладнання, транспортних засобів, заліза, сталі та інших металів.

Проте КНДР не бажає скасовувати ракетні і ядерні випробування, пояснюючи їх необхідністю самозахисту.

Трамп пригрозив КНДР тотальним знищенням

Новини по темі