Мобільний додаток

Новорічний Харків прикрашають світлодіодні олені (аудіо)

31.12.2017 р., 16:26

За східним календарем, 2018-й – рік Собаки. А ось у Харкові він, схоже, проходить під знаком Оленя. Цим дивовижним відкриттям поділилася власна кореспондентка Українського радіо Віталіна Зіньківська:

"Останніми роками російська преса у грудні вибухає фейковою "сенсацією", що нібито в Україні заборонили Діда Мороза. Насправді ж новорічне свято у нас лише приростає новими героями. На вулицях Харкова на кожному кроці зустрічаєш і Дідів Морозів, і  Снігуроньок, і Санта Клаусів, та оленів. Ось їх таки справді ціла череда!

Вперше центральну вулицю Харкова від метро "Університет" до оперного театру прикрасили кілька десятків півтораметрових світлодіодних оленів, які подарували городянам відчуття зимового дива.

Мереживні фігурки на Сумській – то лише частина великої оленячої череди у Харкові. У листопаді з’явився велетенський мурал з оленем на Пушкінській. У грудні почав працювати "Офіс оленів Святого Миколая". Під ялинкою на Південному вокзалі олень співає "Джинг белл". У харківському зоопарку живуть благородні, плямисті, олені Давида, вапіті.

Чим більше оленів, тим краще. Адже чули, скільки всього вони ще мають привезти городянам?"

Віталіна Зіньківська з Харкова. Українське радіо

 

Будь у курсі - слухай новини! Щогодини на Українському радіо!

Новорічний Харків прикрашають світлодіодні олені (аудіо)

Новини по темі